+

вівторок, 3 липня 2018 р.

Вітальне слово єпископа Варсонофія в День Національної поліції України.

Згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97., щорічно 4 липня відзначатиметься державне свято - День Національної Поліції України. В зв'язку з цим керуючий Закарпатською єпархією УПЦ Київського Патріархату єпископ Варсонофій привітав Голову Національної поліції України, а також керівника та особовий склад Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області:

Дорогі браття і сестри - представники Національної поліції України.

Від усієї душі вітаю Вас з святом- Днем Національної Поліції України. На поліцію покладено відповідальне і благородне завдання - захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку, забезпечення безпеки громадян. Сучасні стандарти поліцейських – це ті стандарти, які повинні працювати в Україні, аби вона розвивалася як демократична, європейська, цивілізована країна. Сьогодні на службу до лав Національної поліції приходить професійно підготовлена молодь, відповідальна і дисциплінована, принципова і чесна. Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства ви з честю виконуватимете поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашій державі. Нехай Ваша нелегка, але почесна справа озивається людською вдячністю. Закликаю на Вас Боже благословення. Бажаю Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, Миру, щастя, добра, злагоди  і натхнення у Вашій почесній праці в ім’я незалежної України.


З любов'ю у Христі,

+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
04.07.2018 р.
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: