вівторок, 31 липня 2018 р.

Офіційна заява Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП з приводу підготовки силового захоплення храму Різдва Пресвятої Богородиці в с.Пилипець представниками Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату.

31 липня 2018 року, з достовірних джерел, Управління Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату отримали інформацію про те, що представники Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату, планують 08 серпня 2018 року здійснити силове захоплення храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Пилепець Міжгірського району, релігійна громада якого , ще у 2015 році змінила своє підпорядкування - вийшовши зі складу Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату , та приєдналась до Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Враховуючи неодноразові спроби дестабілізувати ситуацію в с.Пилепець із сторони представників Московського Патріархату на Закарпатті, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , закликає керівника Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату - митрополита Марка (Петровцій), та духовенство даної єпархії, відмовитись від задуманого плану дій -  силового захоплення вищевказаного храму.

Також нагадуємо, що подібний конфлікт у 2015 році, вчинили священнослужителі Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату, привізши із собою велику кількість так званих "тітушок" до с.Пилипець, які в свою чергу побили та виштовхали з храму ключара та настоятеля -священника.

Звертаємося до усіх представників УПЦ Московського Патріархату на Закарпатті, та нагадуємо, що Господь не в силі, а в правді! А правда за релігійною громадою Свято-Рождества Богородиці храму с.Пилепець, яка згідно чинного законодавства України змінила своє релігійне підпорядкування. Відповідно церковна споруда с.Пилипець,яка побудована на честь Різдва Пресвятої Богородиці, беспосередньо належить громаді, яка її будувала, а не керівникам єпархій чи будь-кому іншому.Офіційно також повідомляємо, що по даному факту Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату звернулась до влади та правоохоронних органів,з метою попередження злочинних дій зі сторони представників Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату.

Прес-служба Закарпатської єпархії. 


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: