+

четвер, 26 липня 2018 р.

Вітальне слово єпископа Варсонофія з нагоди 1030-річниці Хрещення Руси-України.


Вітальне слово керуючого Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з нагоди святкування 1030-річниці Хрещення Руси-України.


 Вельмишановні Закарпатці!  

Шановні представники влади, силових структур, військові , керівники єпархій і релігійних організацій Срібного краю, духовенство! 
Дорогі брати і сестри!

Цього року Православна Церква урочисто відзначає 1030-річчя Хрещення Київської Русі. Свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії. Хрещення Київської Русі є Днем нашого вищого, духовного народження та Днем  національної єдності. Утвердження в нашому народі християнства стало фундаментальною основою, довкола якої сформувалася наша духовність, виховувалися десятки поколінь, які гідно несли і несуть традиції народу, серед яких любов до Бога та  повага до ближнього. Сьогодні це свято надихає творити добро, сповнює вірою, надією та любов’ю до ближніх. Я вірю, що такі щирі прагнення згуртують всіх нас у спільній справі – розбудові нашої церкви, нової європейської держави, розвитку сильної України.
Любімо свою Батьківщину свій народ, свій край. Своєю невтомною працею збагачуймо свою країну, робімо все щоб вона була багатою і процвітаючою. Виховуймо своїх дітей та внуків в дусі любові до своєї Батьківщини, щоб вони гордилися Нею, а в години біди– відстоювали її та захищали від ворогів, так як цього потребує сьогоднішній час. Будьмо єдині і Бог сили буде з нами!
Закликаю на вас Боже благословення. Бажаю , щоб Всещедрий Господь перебував поруч з Вами у всі дні життя Вашого, а Його Пресвята Мати охороняла Вас від усіляких негараздів Своїм чесним омофором.


З любов'ю у Христі,

+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
26.07.2018 р.
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: