+

понеділок, 25 червня 2018 р.

Єпископ Варсонофій взяв участь у вшануванні чудотворної Манявської ікони Божої Матері "Ізбавительниця".


25 червня 2018 року, Преосвященний єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, співслужив митрополиту Івано-Франківському і Галицькому Іоасафу, в день вшанування чудотворної Манявської ікони Божої Матері "Ізбавительниця".

Архієреям співслужили: братія монастиря, численне духовенство з Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської єпархій.

На молому вході митрополит Івано-Франківський і Галицький Іосаф, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, возвів в сан архимандрита намісника монастиря ігумена Феогноста ( Бодоряка ).

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні, за створення єдиної Помісної Православної Церкви. А також за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх. Богослужіння закінчилось уставним многоліттям. 

По закінченню літургії відбувся вселюдний Хресний хід, навколо монастирського Хресто-Воздвиженського храму. Після чого люди влаштували флеш-моб "За створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви". 

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: