+

субота, 16 червня 2018 р.

Благочинний Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату разом з дітками недільної школи відвідали людей похилого віку.15 червня 2018 року, багато країн відзначають Всесвітній день поширення інформації про зловживання щодо осіб похилого віку. Цей день був організований в 2011 році під егідою ООН. 

З благословення єписпопа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, настоятель Свято-Успенського храму м.Мукачево-благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк разом з дітками недільної школи відвідали стареньких з доброчинною акцією «Робити добро легко». Мета акції -наповнити щастям очі стареньких, часто самотніх людей, нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.
Діти недільної школи пообіцяли ще не один раз навідуватись до людей пенсійного віку нашого міста , щоб дарувати їм тепло своїх сердець і впевненість у тому, що їх не забувають і дуже цінують.


Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: