+

середа, 9 травня 2018 р.

Ужгород.Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату взяла участь у заходах з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


09 травня 2018 року в місті Ужгород, на Пагорбі Слави відбулись загальнообласні заходи та покладання квітів  з нагоди відзнячення  Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Відповідно до благословення керуючого Закарпатською єпархією єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія у заходах взяли участь духовенство Ужгородського благочиння на чолі з Секретарем єпархії протоієреєм Сергієм Ємцем. Керівництво області, керівники установ та організацій, керівники правоохоронних та контролюючих структур, представники ветеранських організацій, військових частин, військкомату, громадськості, духовенство  Закарпатської єпархії УПЦ КП, учні і вчителі загальноосвітніх шкіл міста, поклали корзини квітів до меморіального комплексу воїнам-визволителям. "Хвилиною мовчання" присутні вшанували пам'ять полеглих солдат у Другій світовій війні та полеглих воїнів АТО.

Прес-служба Закарпатської єпархіїРекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: