+

неділя, 20 травня 2018 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в неділю 7-у після Пасхи, свв.отців І Вселенського собору.

20 травня 2018 року , в неділю 7-у після Пасхи, святих отців І Вселенського собору, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій очолив Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого в Спасо-Преображенському храмі міста Мукачево.Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Віктор Худяк.
За богослужінням архіпастир зі своєю паствою молилися за мир в Україні , за військо наше , що захищає державні кордони від російського агресора в зоні ООС . Також   під час Літургії були виголошені додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх. Після запричасного єпископ Варсонофій  звернувся до віруючих зі словами проповіді та духовних настанов.
По завершенні богослужіння Архіпастир привітав усіх із недільним днем і пам’яттю святих отців I Вселенського собору та благословив присутніх.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: