+

неділя, 13 травня 2018 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого.

13 травня 2018 року, в Неділю 6 - у після Пасхи, про сліпого, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , з благословення Святійшого Патріарха  Київського і всієї Руси-України Філарета,у співслужінні намісника монастиря архімандрита Макарія (Папіша) та братії святої обителі , очолив Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого в храмі Свято-Феодосіївського чоловічого ставропігійного  монастиря міста Києва.По завершенню Богослужіння Архіпастир звернувся до присутніх вірян із настановчою проповіддю, в якій розкрив головну ідею згадки про зцілення Спасителем сліпого, а також наголосив на стійкій та ревній молитві.По завершенні богослужіння єпископ Варсонофій  подякував наміснику монастиря , братії та усім присутнім за спільну молитву, привітав вірян з Воскресним днем та закликав на всіх Боже благословіння.
ДОВІДКА :У 6-ту Неділю після Воскресіння Христового Свята Православна Церква згадує подію зцілення сліпородженого. Святе Євангеліє розповідає нам, що Господь Ісус Христос, проходячи з учнями коло храму, побачив при дорозі сліпого від народження чоловіка і серце Божественного Вчителя загорілося жалістю і любов’ю. Учні знали, що всяке нещастя яке спіткало людину це покарання Боже або за її гріхи, або за гріхи батьків тому запитали в Ісуса Христа: “Вчителю! Хто згрішив, він чи його батьки, чому він народився сліпим?”. І Господь, бачачи їх здивування, відповів, що ані він, ані його батьки не згрішили, а сліпий він тому, щоб на ньому явилися діла Божі. Потім він плюнув на землю, зробив болото і помазав ним очі сліпому, сказавши йому: “Піди і вмийся в Силоамській купелі”. Виконавши повеління Господнє, сліпий став зрячим.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: