середа, 18 квітня 2018 р.

Секретар Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату прийняв участь у відправці призовників для почесної служби у лавах ДПСУ.

17 квітня 2018 року тридцять закарпатців, яких серед багатьох інших урочисто проводжали на строкову службу в обласному військкоматі, були відібрані для нелегкої, проте почесної служби у лавах ДПСУ. Незабаром майбутні прикордонники вирушать у навчальний центр Держприкордонслужби, звідки повернуться підготовленими для захисту державних рубежів.З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, в даних урочистостях прийняли участь Секретар Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Ємець та ієрей Павло Михальчук.Священники звершили для призовників молебень після якого звернулись з   духовною настановою до  майбутніх прикордонників. Що важливо, кожному юнакові подарували молитвослов "Духовний бронежилет воїна" та  іконку.
Провести юнаків на строкову службу та розповісти їм про перспективи подальшої військової кар'єри прийшли офіцери Окремого регіонального центру комплектування, Головного центру підготовки особового складу ДПСУ ім. І.Момота та Чопського прикордонного загону. 
Після останніх інструктажів та роз`яснень хлопців розподілили на дві групи, одна з яких уже ввечері вирушить на військове навчання. Воно триватиме протягом місяця та проходитиме в Оршанецькому навчальному центрі, що на Черкащині. Після того солдатів-строковиків разом з їхніми товаришами з інших регіонів України чекатимуть у Чопському та Мукачівському прикордонних загонах для подальшої служби.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: