+

четвер, 26 квітня 2018 р.

МУКАЧЕВО.Благочинний Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату очолив поминальні заходи до 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2018 року , в 32-у  річницю аварії на Чорнобильській АЕС, в м.Мукачево відбулись поминальні заходи .З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, в Свято-Успенському храмі м.Мукачево була відслужена панахида за спочилими ліквідаторами Чорнобильської трагедії.Очолив поминальну літію настоятель храму , благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк. По завершенню панахиди, священнослужитель , представники громадських організацій м.Мукачева, герої-ліквідатори найбільшої техногенної катастрофи людства, а також ті, хто постраждав від її наслідків , представники міської влади , а саме : заступник міського голови, керуючий справами виконкому Олександра Галай,  взяли участь у покладанні квітів до пам`ятника героям-чорнобильцям “Дзвони Чорнобиля”.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: