+

понеділок, 26 березня 2018 р.

ПЕРЕЧИН.Благочинний Ужгородського благочиння Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату прийняв участь у велелюдній хресній дорозі.

25 березня 208 року ,  у м.Перечин відбулася велелюдна людна Хресна дорога і спільна молитва.У процесії взяли участь прихожани Римсько-Католицького костела св.Августина, греко-католицького храму Святого Миколая, Свято-Покровського православного храму  Українсьої Православної Церкви Київського Патріархату, а також вірники з інших населених пунктів району. Прибули паломники і з Ужгорода та Мукачева.З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія участь в ході взяв настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м.Перечин протоієрей Андрій Валько.
Хресний хід пролягав центральною дорогою до гори Гурка, де і знаходиться Хресна дорога.  Вірники почергово несли хрест (хрест несли священики, семінаристи, подружні пари, студенти, монашки, вдовиці і т.д.), співаючи духовні пісні, молитви, і зупинялися біля кожної із 15 капличок-стацій.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: