+

пʼятниця, 2 березня 2018 р.

Капелани Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату взяли участь у навчально-методичних зборах.

З 27 лютого по 1 березня 2018 року, для військових капеланів, котрі проводять душпастирську роботу серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, проводилися навчально-методичні збори. Місцем проведення було обрано Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота, що в селищі Оршанець на Черкащині.З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , участь в даних зборах прийняли капелани Закарпатської єпархії , а саме : протоієрей Сергій Ємець-капелан Чопського прикордонного загону та протоієрей Віктор Худяк-капелан Мукачівського прикордонного загону.
Головна мета таких навчань, за задумом керівництва Держприкордонслужби, донести до військових священиків нові вимоги щодо їхньої діяльності в даній силовій структурі.
Відкриваючи збори, начальник управління соціально-гуманітарного забезпечення та психологічної роботи Адміністрації Держприкордонслужби полковник Олег Примаченко повідомив капеланів, що на навчаннях вони будуть ознайомлені з основами охорони державного кордону, психологічною та медичною підготовкою.
До урочистого відкриття зборів долучився Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко). На початок навчань митрополит Іоан у співслужінні керівника Департаменту Патріаршої курії Української Греко-католицької церкви у справах душпастирства силових структур України єпископа Михаїла (Колтуна) та військових капеланів звершив молебень.
Голова СУВД передав усім учасникам зборів благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та побажав плідної праці.
Протягом трьох днів військові капелани ДПСУ прослухали лекції про місію військового священика (капелана) у військовій стуктурі, міжконфесійне співробітництво капеланів, іноземний досвід. Навчилися правильної взаємодії з командуванням, офіцерами по роботі з персоналом, військовими психологами, медичними працівниками. Також пройшли тренінги з першої психологічної допомоги в екстремальних умовах виконання оперативно-службових (бойових) завдань.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
 


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: