пʼятницю, 2 березня 2018 р.

Капелани Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату взяли участь у навчально-методичних зборах.

З 27 лютого по 1 березня 2018 року, для військових капеланів, котрі проводять душпастирську роботу серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, проводилися навчально-методичні збори. Місцем проведення було обрано Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота, що в селищі Оршанець на Черкащині.З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , участь в даних зборах прийняли капелани Закарпатської єпархії , а саме : протоієрей Сергій Ємець-капелан Чопського прикордонного загону та протоієрей Віктор Худяк-капелан Мукачівського прикордонного загону.
Головна мета таких навчань, за задумом керівництва Держприкордонслужби, донести до військових священиків нові вимоги щодо їхньої діяльності в даній силовій структурі.
Відкриваючи збори, начальник управління соціально-гуманітарного забезпечення та психологічної роботи Адміністрації Держприкордонслужби полковник Олег Примаченко повідомив капеланів, що на навчаннях вони будуть ознайомлені з основами охорони державного кордону, психологічною та медичною підготовкою.
До урочистого відкриття зборів долучився Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко). На початок навчань митрополит Іоан у співслужінні керівника Департаменту Патріаршої курії Української Греко-католицької церкви у справах душпастирства силових структур України єпископа Михаїла (Колтуна) та військових капеланів звершив молебень.
Голова СУВД передав усім учасникам зборів благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та побажав плідної праці.
Протягом трьох днів військові капелани ДПСУ прослухали лекції про місію військового священика (капелана) у військовій стуктурі, міжконфесійне співробітництво капеланів, іноземний досвід. Навчилися правильної взаємодії з командуванням, офіцерами по роботі з персоналом, військовими психологами, медичними працівниками. Також пройшли тренінги з першої психологічної допомоги в екстремальних умовах виконання оперативно-службових (бойових) завдань.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
 Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: