субота, 17 лютого 2018 р.

Капелан Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату освятив меморіальну дошку генерал-полковнику Геннадію Воробйову в м.Мукачево.

17 лютого 2018 року , в місті Мукачево , на території Мукачівського гарнізону штабу військової частини 128-ї ОГПБ, відкрили меморіальну дошку генерал-полковнику Геннадію Воробйову, яку з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія освятив військовий священник -настоятель Спасо-Преображенського храму міста Мукачево протоієрей Віктор Худяк. Відкрив захід командир військової частини Олег Гончарук.Урочисто відкрили дошку батько генерал-полковника Петро Михайлович.До присутніх звернулися генерал-лейтенант Михайло Куцин та інші військові побратими Геннадія Воробйова.На заході були також присутні представники міської влади, близькі родичі генерал-полковника, його друзі, бойові побратими.
Цьогоріч в Мукачеві, одну з вулиць перейменована на честь генерал-полковника Воробйова Геннадія Петровича. Життя генерал-полковника Геннадія Воробйова тісно пов`язане з містом Мукачевом. Протягом чотирьох років, з 1998 по 2002 рік, він командував дивізією, військові частини якої дислокувалися, у тому числі, в нашому місті. Він особисто та його підлеглі надали велику допомогу мукачівцям під час трагічного паводку 1998 року.
Генерал Геннадій Воробйов брав участь у розробці багатьох військових операцій під час неоголошеної війни із Росією на Донбасі. Будучи першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил, понад два роки прослужив безпосередньо на передовій. Був нагороджений орденами Богдана Хмельницького всіх ступенів, орденом “За мужність”, багатьма медалями та відзнаками Міністерства оборони України та інших силових структур.
У лютому 2017 року життя начальника Національного університету оборони України ім.Івана Черняховського, генерал-полковника обірвалося.
Військовослужбовці зазначають, що він завжди займав активну громадянську позицію, докладав великих зусиль для розвитку Збройних Сил України та підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: