+

понеділок, 19 лютого 2018 р.

Вітання з Днем тезоіменитства єпископу Ужгородському і Закарпатському Варсонофію від духовенства Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

19 лютого Православна Церква вшановує Небесного покровителя єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія - преподобного Варсонофія Великого. В зв"язку з цим духовенство Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату привітало свого Архіпастиря : 
"Ваше преосвященство, дорогий наш Владико! 19 лютого Церква Христова молитовно вшановує пам'ять прп.Варсонофія Великого. Це День Вашого Ангела!  Висловлюємо Вам щирі слова привітання та добрі побажання з нагоди Дня Вашого Тезоіменитства ! Покликаних багато, але обраних одиниці. В світі народжується багато людей,але архієреїв можна перерахувати "на пальцях рук". Ви "не такі", як всі! Господь обравши Вас для служіння Церкві, дав Вам велике любляче серце, яке співпереживає за всіх і за все. Ви завжди хочете зробити все, вчасно і так, як це належить. Тому Ваше серце вміщує біль і турботи всіх нас ,які розділяєте разом з нами. Ви спражній архієрей Христовоі Церкви,який сумлінно , жертовно виконує ті обітниці, які дали Богові , прийнявши чернечий постриг і священний сан. Молитовність - це той дар ,який не можливо відчути на дотик , побачити ,але він відчувається серцем. Наші серця бачать і відчувають ту глибину і щирість молитовності , яка лине від Вас і живить в одночас всю Закарпатську єпархію. Своє служіння Ви проводите в дусі пасхальноі радості , яка є всеоб"ємлючою , всепрощаючою, та люблячою. Ви є духовний батько для всіх нас , який турбується за кожну свою дитину. Намагаєтесь виправити , настановити на шлях спасіння і домогти кожному з нас . З Божою допомогою Ви долаєте труднощі , що зустрічаються іноді , на привеликий жаль , на Вашому архієрейскому шляху.Сьогодні Закарпатська єпархія - не просто живе ,але впевнено розвивається і рухається вперед . Ми осягнули всі сфери суспільного життя, і кількість роботи , що виконується є колосальною по своім об'ємам. Нині слово ,що було посіяне в Вашу душу Святійшим Патріархом Філаретом, при поставленні на кафедру, приносить плід , воно Вас загартовує і стверджує. Ви знаєте, як ми Вас любимо і наскільки Ви нам потрібні. Ви нас об'єднуєте і створюєте ту сильну "команду" , яка готова долати будь-які випробування, виклики та труднощі. Один із святих 20 ст. сказав : " Знаєте цінність свою? Вона рівнозначна кількості людей ,які не можуть жити без Вашоі турботи". Нехай, Владико, в цей радісний та знаменний день осяє своім молитовним заступництвом Ваш Небесний покровитель Варсонофій Великий. В день Вашого Ангела, який невпинно молиться за Вас перед Престолом Божим , хочемо побажати Вам , наш Владико,перш за все карпатського здоров'я, духовних сил під Покровом Божої Матері ,Яку Ви так любите, родинного тепла та самовіддачі в служінні Христовій Церкві! Нехай Вас благословляє Господь служити Йому словом правди на многіі і благії літа. Ісполла еті деспота , дорогий наш Владико!".

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: