+

субота, 10 лютого 2018 р.

Архієрейське богослужіння у поминальну суботу (м'ясопусну) .10 лютого 2018 р. у суботу м’ясопусну, в день, коли православні християни з особливим дерзновенням моляться за упокій  спочилих, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій звершив Божественну літургію і панахиду у Спасо-Преображенському храмі міста Ужгород.Його Преосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Сергій Ємець та настоятель релігійної громади Святих жон -  мироносиць смт.В.Березний ієрей Петро Яким.
Після заамвонної молитви єпископ Варсонофій у співслужінні духовенства звершив панахиду за спокій усіх від віку спочилих православних християн та українських військових, які життя своє положили на полі бою в зоні проведення АТО. Після богослужіння Архіпастир звернувся з повчальним  словом до віруючих, в якому закликав підносити свої молитви за душі спочилих рабів Божих українських воїнів , й далі посилено молитися за настання миру і спокою в нашій державі.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: