+

субота, 20 січня 2018 р.

Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату з Йорданським вітанням відвідали Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування.

20 січня 2018 року , в  Післясвято Богоявлення, Собор Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана , з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, настоятель храму Пресвятої Трійці м.Ужгород ( м-н "Шахта" ) ієрей Ярослав Михайлюк та настоятель громади Святих жон мироносиць смт.Великий Березний ієрей Петро Яким, відвідали Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування. Слід зауважити, що у закладі живуть люди похилого віку , з різних причин,  і долі деяких надзвичайно трагічні. Тому священники Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату стараються якомога частіше відвідати жителів цього Центру , підтримати їх добрим словом, подекуди сповіддю та Святим Причастям, та при нагоді частують  смачними подарунками.Цього святкового дня  , ієреї завітали до людей похилого віку з Йорданським вітанням -  окропили усіх святою  Богоявленською водою, а також поспілкувались з працівниками закладу.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: