+

середа, 27 грудня 2017 р.

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.                    
                   
                      Возлюблені у Господі отці, брати і сестри!
                      Моя Богом дарована Закарпатська паство!
    
    ХРИСТОС  РОЖДАЄТЬСЯ ! СЛАВІМО ЙОГО !

      Різдво Христове знову переносить нас до Віфлеємської печери, у ту саму ніч, в яку Слово стало плоттю (Ін. 1:14). Ця подія така велична, що навіть літочислення ми ведемо саме від моменту появи на небі зірки, що знаменувала Народження Ісуса Христа.  Назавжди в історії людства залишаються і повертаються  щороку - убога печера, “небо - вертеп, престол Херувимський - Діва, ясла - вмістилище, в яких Возлежить невмістимий Христос Бог”.
      «В цей день великого торжества Вифлеєм стає подібним до неба, замість блискучих зірок приймає Ангелів, що виголошують славу, і замість видимого сонця – безмежне і безвимірне Сонце Правди, Яке творить все суще» - каже у своєму Слові на Різдво Христове Святитель Григорій Чудотворець, єпископ Неокесарійський.
     Христове Народження – плід невимовної Божественної любові до роду людського. Пославши свого Сина на землю, Бог Отець намагався показати людству важливість любові, добра, співчуття та взаєморозуміння між людьми. Бо «не ми полюбили Бога, а Вiн полюбив нас i послав Сина Свого на очищення від грiхів наших» (1 Ін. 4,10).
      Дорогі браття і сестри! Якщо ми називаємо себе християнами і  приймаємо цей Божий промисел, значить тоді ми не повинні забувати про допомогу нужденним і потребуючим, про захист дітей-сиріт, та самотніх людей похилого віку, бо пам'ятаємо пророчі слова царя Давида : «Блаженний, хто дбає про вбогих і бідних, в день скорботи спасає його Господь. Господь збереже його й охоронить життя його. Блаженним він буде на землі, і Ти, Господи, не віддаси його в руки ворогів його. Господь допоможе йому в час хвороби його, все ложе його Ти оздоровиш у болісті його.» ( Псалом 40).
      Возлюблені у Господі! Не забуваймо і про наших військових, які ціною власного життя захищають Україну в зоні проведення АТО. Запевняю Вас, що в усіх храмах нашої Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату безперервно лунають та будуть лунати молитви за мир в нашій Українській Державі, а також за військовослужбовців, які героїчно захищають кордони України, і які віддали своє життя на вівтар нашої з Вами Свободи та Незалежності.
      Ми також не мусимо зважати на складну ситуацію в міжконфесійних відносинах в Україні, і  особливо в нашому Закарпатському краї, а відкинувши всі релігійні чвари, повинні об`єднатися в Єдиній Помісній Українській Православній Церкві в ім`я Христове. Це могло би зняти багато проблем і в нашій Державі.
    Зустрічаючи Різдво Богомладенця, хочу з великою вдячністю вклонитися перед кожним вірником нашої Закарпатської єпархії. Ваші молитви допомагають нам, священнослужителям, бути добрими трудівниками у винограднику Христовому, в якому разом з Вами трудимось заради спасіння.
    З Архіпастирським благословенням, дякую за невтомну працю, на духовній ниві, нашим священнослужителям, які по-справжньому відповідають званню : «Добрий пастир своїх овець».
     Прикликаю Господнє благословення на всіх віруючих землі Закарпатської, не залежно від їх конфесійної приналежності, і бажаю їм у мирі й злагоді, в силі духу і здоров'ї нести християнський подвиг та благу звістку про Народженого нас ради Спасителя, Ісуса Христа.
     В цей Різдвяний, радісний для усього людства день,вітаю голову Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, голову Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса і весь депутатський корпус; Народних депутатів України від Закарпаття, міських голів, голів районних державних адміністрацій, селищних і сільських рад Закарпаття із Різдвяними та новорічними святами.    
      Вітаю також  з Різдвом Христовим та Новим роком силові та правоохоронні структури області, працівників ЗМІ,освіти,культури та охорони здоров'я, військовослужбовців-закарпатців, і молитовно бажаю всім мудрого та  відданого служіння своєму народові та Богу в справедливості та благочесті.
     Подякуймо Богові за всі Його благодійства для нас, за радості і скорботи. Благаймо Христа Життєдавця, щоб Він благословив нашу Українську Державу в Новому 2018 році, весь український народ, дарував нам мир, злагоду та  єдність. Бажаю кожному з Вас, щоб  світлосяйне проміння Різдвяної зірки осяяло Ваші душі й серця і наповнило їх  світлом правди, миру і любові!

                ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!
                                          + Варсонофій
                     єпископ Ужгородський і Закарпатський
       Української Православної Церкви Київського Патріархату

Різдво Христове
2017/2018 р.
м. Мукачево

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: