+

неділя, 31 грудня 2017 р.

Віфлеємський вогонь миру прибув до храмів Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

31 грудня  2017 р. у храмі Успіння  Божої Матері міста Мукачево ( настоятель-протоієрей Сергій Потюк) відбулася акція передачі Вифлеємського вогню миру.
Учасники Національної скаутської організації України «ПЛАСТ» передали Вифлеємський вогонь вірянам Свято- Успенського храму - жителям Мукачево, і вже звідти він розійдеться по всіх храмах Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату-відповідно до благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія.
У скаутському поясненні цей вогонь є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.
Церемонію передачі вогню звершують у рамках давньої традиції передавати Вифлеємський Вогонь Миру в оселі людей напередодні Різдва Христового. Вифлеємський Вогонь Миру започаткувала у 1986-му році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. Цю благородну справу одразу ж взяли в свої руки скаути. Щороку представники ORF та скаути беруть вогонь на місці народження Іісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його в усі країни.
Скаути НОСУ першими з українських скаутів долучились до передачі вогню 20 років тому. Вифлеємський Вогонь Миру є запорукою об’єднання української громади. І усі українці, які запалюють свічку, об’єднуються в любові та щирому очікуванні Світлого Христового Різдва.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: