Мукачево.Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату взяли участь у поминальних заходах до Дня пам"яті жертв Голодоморів.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrDQrqkf4HEW4nbDPyvu12EA8JkF9HI5pCLdBcARO8VICXYhfUx45lVURuynChSbjrpnH88LPdRmGvmQrS8ilRRe3uGok_LYroILduaU4obiBFEoG4SlP3D4KfWe0WZESzimTMnvB_D2R5/s320/%25D0%25BC%25D1%2583%25D0%25BA%25D0%25B0%25D1%2587%25D0%25B5%25D0%25B2%25D0%25BE.jpg)
Почесну місію з покладання корзини з квітами до пам`ятного знаку "Жертвам голодоморів в Україні" , що знаходиться біля Свято-Успенського храму УПЦ Київського Патріархату , було доручено виконати голові міського товариства “Рада почесних громадян міста Мукачева”, почесному громадянину міста Федіву Є.Т., голові Мукачівської міської організації ветеранів України Фаринич І.І., голові міської управи Всеукраїнського об`єднання “Союзу українок” Оленушинець Л.І. та голові Всеукраїнська громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” у місті Мукачево Товчку О.П. Після цього учасники мітингу-реквієму долучилися до Всеукраїнської акції “Засвіти свічку”, запаливши символічну свічку пам`яті мільйонам жертв голодоморів на центральній площі та біля Свято-Успенського храму міста Мукачево.
Прес-служба Закарпатської єпархії.