+

субота, 25 листопада 2017 р.

Мукачево.Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату взяли участь у поминальних заходах до Дня пам"яті жертв Голодоморів.

25 листопада 2017 року ,на центральній площі Мукачева відбувся загальноміський мітинг-реквієм приурочений до 85-річниці вшанування жертв голодомору 1932-1933 років, а також жертв голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років, в якому з благословення єпископа Варсонофія взяв участь настоятель Спасо-Преображенського храму міста Мукачево протоієрей Віктор Худяк, який після поминальної молитви зачитав  слово керуючого Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату в пам"ять про жертв Голодоморів.
Почесну місію з покладання корзини з квітами до пам`ятного знаку "Жертвам голодоморів в Україні" , що знаходиться біля Свято-Успенського храму УПЦ Київського Патріархату , було доручено виконати голові міського товариства “Рада почесних громадян міста Мукачева”, почесному громадянину міста Федіву Є.Т., голові Мукачівської міської організації ветеранів України Фаринич І.І., голові міської управи Всеукраїнського об`єднання “Союзу українок” Оленушинець Л.І. та голові Всеукраїнська громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” у місті Мукачево Товчку О.П.
Після цього учасники мітингу-реквієму долучилися до Всеукраїнської акції “Засвіти свічку”, запаливши символічну свічку пам`яті мільйонам жертв голодоморів на центральній площі  та біля Свято-Успенського храму міста Мукачево.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: