+

субота, 14 жовтня 2017 р.

Мукачево.Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату освятили Музей бойової слави - експозиції АТО на території Історичного музею замку “Паланок”

14 жовтня 2017 року в день Покрови Пресвятої Богородиці та в День захисників Вітчизни,у місті Мукачеві, у рамках відзначення Дня захисника України, на території Історичного музею замку “Паланок”, за ініціативи голови правління громадської організації “Мистецтво проти війни” Анатолія Готько, урочисто відкрили Музей бойової слави - експозиції АТО. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія,участь в даній події взяв обласний благочинний Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату протоієрей Сергій Потюк.
Цього дня було вручено відзнаки Президента України учасникам антитерористичної операції на Сході країни, а також рідним та близьким героїв, які загинули захищаючи свободу та суверенітет Вітчизни.
Перед учасниками заходу виступив з вітальним словом командир Мукачівського прикордонного загону Руслан Дударєв, а старший сержант запасу, учасник АТО Віталій Свистун зачитав хвилюючого вірша загиблого бойового побратима.
Волонтер, співзасновник благодійного фонду “Віра, Надія, Любов”, Оксана Ремінець вручила барельєф “Ікона пам`яті загиблих за Україну”, родинам загиблих Героїв.
А на завершення урочистого заходу протоієрей  Сергій Потюк освятив Музей бойової слави — експозиції АТО.
Як завжди окрасою святкового заходу був виступ Чоловічого ансамблю Мукачівського державного університету під керівництвом Ярослава Біличка.

За інформацією  Відділу інформаційно-аналітичних комплексів
виконавчого комітету Мукачівської міської ради-
Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: