субота, 14 жовтня 2017 р.

Мукачево.Закарпатська єпархія взяла участь у поминальних заходах за полеглими захисниками України.

14 жовтня 2017 року в день Покрови Пресвятої Богородиці , коли Україна відзначає  День захисника Вітчизни та День Українського козацтва,  на Алеї Слави Центрального кладовища міста Мукачева  відбулись загальноміські заходи з відзначення вищевказаних свят. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , в даному заході взяв участь капелан Мукачівського прикордонного загону-настоятель Спасо-Преображенської парафії міста Мукачево протоієрей Віктор Худяк .Після виступу керівників Мукачівської міської ради,  духовенство  відслужили панахиду за тими, хто віддав своє життя за свободу та територіальну цілісність України, а також возносили молитви до Творця  за мир та злагоду у нашій країні.
З словами вдячності ,перед рідними, бойовими побратимами, представниками громадськості, які прийшли  вшанувати пам`ять героїв   України виступили: виконувач обов`язки командира 128-окремої гірсько-піхотної бригади, майор Євген Пільгуй, секретар Мукачівської міської ради Іван Маняк, мати загиблого героя Вільгельма Штолцеля, Наталія Штолцель.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: