+

субота, 14 жовтня 2017 р.

Мукачево.Закарпатська єпархія взяла участь у поминальних заходах за полеглими захисниками України.

14 жовтня 2017 року в день Покрови Пресвятої Богородиці , коли Україна відзначає  День захисника Вітчизни та День Українського козацтва,  на Алеї Слави Центрального кладовища міста Мукачева  відбулись загальноміські заходи з відзначення вищевказаних свят. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , в даному заході взяв участь капелан Мукачівського прикордонного загону-настоятель Спасо-Преображенської парафії міста Мукачево протоієрей Віктор Худяк .Після виступу керівників Мукачівської міської ради,  духовенство  відслужили панахиду за тими, хто віддав своє життя за свободу та територіальну цілісність України, а також возносили молитви до Творця  за мир та злагоду у нашій країні.
З словами вдячності ,перед рідними, бойовими побратимами, представниками громадськості, які прийшли  вшанувати пам`ять героїв   України виступили: виконувач обов`язки командира 128-окремої гірсько-піхотної бригади, майор Євген Пільгуй, секретар Мукачівської міської ради Іван Маняк, мати загиблого героя Вільгельма Штолцеля, Наталія Штолцель.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: