+

вівторок, 29 серпня 2017 р.

Єпископ Варсонофій очолив заупокійну молитву за спокій душ українських воїнів - жертв Іловайської трагедії в місті Ужгород.

29 серпня 2017 року  Україна відзначає сумну - 3-тю  річницю трагедії під Іловайськом. В цей день на запрошення громадських організацій учасників АТО, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій очолив літію за спокій душ українських воїнів, загиблих в Іловайському котлі та поблизу Савур-Могили, що проходила  в місті Ужгород на площі Театральній.Разом з Його Преосвященством молились : секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець, духовенство Ужгородського благочиння та о.Владислав Бісмак - адміністратор парафії у м. Перечин Мукачівської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Священнослужителями була  піднесена заупокійна молитва за спокій душ воїнів, які поклали свої життя за волю і Незалежність України.На поминальному заході були присутні : Рівіс Михайло Михайлович-Голова Закарпатської обласної ради, заступник голови Закарпатської ОДА Мікулін Віктор Петрович, заступник Ужгородського міського голови Білак Олександр Павлович , військовослужбовці , ветерани АТО, та військові -прикордонники.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: