+

четвер, 24 серпня 2017 р.

Обласний благочинний Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату з духовенством освятили приміщення новозбудованого дитсадка в місті Мукачево.

До Дня Незалежності України в Мукачеві відкрили новий дитсадок на 170 вихованців.
Новий, європейського зразка дошкільний навчальний заклад, в якому навчатимуть трьома мовами відкрито в Мукачеві на День Незалежності України.
Офіційно відкрив будівлю дошкільного підрозділу НВК №10 міський голова Андрій Балога, який зазначив, що новий садочок – перша частина великих проектів, яка втілюється в місті.
Також участь у святі взяли й представники депутатського корпусу, освітньої громади міста, батьки, малеча, керівники установ та підприємств.Освятили будівлю дитсадка представники найбільших конфесій міста.З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , участь в освяченні вищевказаної будівлі взяли : обласний благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк та настоятель Спасо-Преображенського храму міста Мукачево протоієрей Віктор Худяк.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: