+

субота, 5 серпня 2017 р.

Єпископ Варсонофій взяв участь у вшануванні пам"яті святої рівноапостольної Марії Магдалини у Видубицькому монастирі м.Києва.


Вже стало доброю традицією щороку в день пам’яті святої Марії Магдалини 4-го серпня звершувати урочисті богослужіння в Георгіївському соборі Свято-Михайлівського Видубицького монастиря – в тому самому місці, де й знаходиться в цей день ікона рівноапостольної, написана на святій горі Афон з часточкою її мощей.
В  день свята, 4 серпня 2017 р., урочисте богослужіння очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет .
Його Святості співслужив Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та понад двадцять архієреїв разом з численним духовенством.Взяв учассть у святковій Літургії і єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.
За богослужінням молилася велика кількість богомольців, вірних, які звертаються до святої кожен зі своїми молитовними проханнями.
До собору ікона привезена стараннями мецената Андрія Миколайовича Мацоли.
Святиня перебуватиме у Видубицькому монастирі до 15 серпня 2017 р.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: