+

понеділок, 10 липня 2017 р.

Клірик Закарпатської єпархії - капелан Мукачівського прикордонного загону відвідав відділи прикордонної служби "Яблунівка" та "Ракош".

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , 10.07.2017 року , капелан Мукачівського прикордонного загону протоієрей Віктор Худяк спільно з психологом вищевказаного  загону Малянов Дмитром  Вікторовичем ,  відвідали відділи прикордонної служби «Яблунівка» та «Ракош». Нак місцях  психолог провів комплексне соціально-психологічне обстеження та  формування навичок психологічної саморегуляції у складних психологічних ситуаціях у військових-прикордонників.  В свою чергу капелан о.Віктор Худяк прочитав лекції на тему: "Цінність Християнського життя", та "Вартість і призначення людини"та поспілкувався індивідуально з керівним складом відділень та солдатами строкової служби, після чого  провів Чин освячення Відділу прикордонної служби «Ракош».


Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: