+

понеділок, 10 липня 2017 р.

Клірик Закарпатської єпархії - капелан Мукачівського прикордонного загону відвідав відділи прикордонної служби "Яблунівка" та "Ракош".

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , 10.07.2017 року , капелан Мукачівського прикордонного загону протоієрей Віктор Худяк спільно з психологом вищевказаного  загону Малянов Дмитром  Вікторовичем ,  відвідали відділи прикордонної служби «Яблунівка» та «Ракош». Нак місцях  психолог провів комплексне соціально-психологічне обстеження та  формування навичок психологічної саморегуляції у складних психологічних ситуаціях у військових-прикордонників.  В свою чергу капелан о.Віктор Худяк прочитав лекції на тему: "Цінність Християнського життя", та "Вартість і призначення людини"та поспілкувався індивідуально з керівним складом відділень та солдатами строкової служби, після чого  провів Чин освячення Відділу прикордонної служби «Ракош».


Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій потрапив до списку найбільш впливових людей Закарпатського краю в 2017 році.

Унікальний проект « Впливові люди Закарпаття ТОП-100 » відомий уже давно. За допомогою спецпроекту газета « НЕДІЛЯ » визначає найбільш ...

Найкраще на сайті: