+

четвер, 29 червня 2017 р.

Духовенство Закарпатської єпархії відвідали Чинадіївський ДНЗ (ДБ) інтернатного типу для дітей дошкільного та шкільного віку.

29 червня 2017 року , з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , обласний благочинний єпархії протоієрей Сергій Потюк ( настоятель Свято-Успенського храму міста Мукачево) разом з дітьми та викладачами з Мукачівського центру позашкільної освіти відвідали Чинадіївський ДНЗ (ДБ) інтернатного типу для дітей дошкільного та шкільного віку.Для вихованців закладу були привезені іграшки , одяг та солодощі. 
"Сьогодні у нас "День добрих справ" і ми разом з батьками та отцем Сергієм Потюком , вирішили присвятити цей день діткам ,які проживають у Чинадіївський ДНЗ (ДБ) інтернатного типу для дітей дошкільного та шкільного віку.
Здивована була я і всі хто був з нами...Коли говорять про дітей сиріт і про дитячий будинок ,у більшості складається враження , що це діти сумні, якісь залякані... Але ж ми побачили зовсім іншу картину! Нас зустріли охайні , усміхненні дітки і дуже приємні вихователі цього закладу. Атмосфера була не на публіку.
Я низько схиляю голову перед всіма працівниками цього закладу.Вони намагаються дати діткам любов,ласку,тепло,якої їм так бракує .
Творіть добро!!!Не бійтесь гарних вчинків!!!"- зазначила Марія Муравйова-вихователь Мукачівського Центру позашкільної освіти.

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: