+

неділя, 25 червня 2017 р.

Вітання єпископа Варсонофія молоді Закарпаття з їх святом.        
          Дорога Закарпатська молоде-майбутнє Срібного Краю та України!

     Від імені Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та від себе особисто , вітаю Вас з Вашим Днем-Днем молоді!
         Молоді люди – це майбутнє Церкви та держави! Молодь виконує в суспільстві важливу функцію зміни поколінь, бере безпосередню участь у перетворенні всіх сфер життєдіяльності соціуму.
    День молоді – це справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Адже юність – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів. Саме молодь, сьогоднішні учні, студенти, молоді працівники, підприємці, науковці, сьогодні визначають шляхи розвитку України – від Революції гідності, захисту Батьківщини до утвердження європейських цінностей і норм життя.
     Срібна молоде, звертаюсь до Вас у цей не простий для Батьківщини час, час соціальної напруги і нестабільності, час війни на сході нашої Держави, де вже  сотні молодих людей-українців життя своє віддали, захищаючи кордони нашої Держави від російського агресора, і прошу ніколи не забувати подвиг наших Героїв України – воїнів АТО, молитись за них та за нашу Вітчизну, бути люблячими, розуміючими людьми. І якщо буде так, що в Ваших серцях пануватиме любов до ближнього і до Бога, то наша Держава ніколи більше не знатиме, що таке війна і біль втрати, тому що де є любов там є Бог. А якщо Бог з нами , то хто проти нас?!!
    Отож молоде, вітаю Вас з Вашим Днем, та з нагоди свята бажаю успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, міцного здоров’я, незалежних думок та сил і найголовніше допомоги Божої.Бажаю впевнено йти до своєї мети, прагнути якнайкраще реалізувати потенціал своїх можливостей для свого добробуту та добробуту усієї Нації та на славу Божу.

Прикликаю на Вас Боже благословення!

З повагою,
+ Варсонофій
Милістю Божою
єпископ Ужгородський і Закарпатський
Української Православної Церкви Київського Патріархату.

25 червня 2017 року Божого
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: