+

середа, 14 червня 2017 р.

Обласний благочинний Закарпатської єпархії взяв участь в спільній міжконфесійній зустрічі духовенства з міським головою Мукачево.

14 червня 2017 року, в малому залі виконавчого комітету Мукачівської міської зустріч відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги та секретаря міської ради Івана Маняка з представниками релігійної спільноти Мукачева. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , участь в даному заході взяв обласний благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк.
Головною метою зустрічі була подальша координація зусиль міської влади з представниками поліконфесійної релігійної спільноти міста над Латорицею з тим, щоб системно, ефективно та оперативно вирішувати питання, які хвилюють мукачівців.
Головна увага на зустрічі приділялася питанням соціального захисту, охорони здоров’я та освіти, то ж керівники відповідних підрозділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради, зокрема Наталія Зотова, Любов Мандзич та Катерина Кришінець-Андялошій у своїх виступах надали всебічну інформацію з цих питань, відповіли на запитання присутніх. Підсумком зустрічі стала а поінформованість духовенства - представників різних конфесій Мукачево та представників громадськості у тих питаннях над якими працює міська влада, де потрібна координація спільних зусиль і системність у роботі. Учасниками була підтримана пропозиція міського голови Андрія Вікторовича Балоги про необхідність подібних зустрічей і в майбутньому.

За матеріалами Відділу інформаційно-аналітичних комплексів
виконавчого комітету Мукачівської міської ради - Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: