+

четвер, 1 червня 2017 р.

Мукачево.Єпископ Варсонофій помолився за дітей у День їх захисту.

01 червня 2017 року в День захисту дітей , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з духовенством Мукачівського благочиння , взяли участь у спільній міжконфесійній молитві за дітей, яка відбулась на площі святих Кирила і Мефодія міста Мукачево.Духовенство, представники міської влади Мукачево та небайдужі містяни зібрались сьогодні у центрі міста щоб сказати своє "ні" абортам та помолитись за життя і здоров'я дітей. Священнослужителі пояснили про важкість гріха, аборту, а також про дар життя, який подарований людині Богом. 
"Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства.І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни."-зазначив у своєму слові до присутніх єпископ Варсонофій.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: