+

неділя, 14 травня 2017 р.

Єпископ Варсонофій взяв участь у святкових богослужіннях на честь священномученика Макарія,митрополита Київського.

14 травня 2017 року Українська Православна Церква Київського Патірархату вшанувала пам'ять священномученика Макарія, митрополита Київського, Галицького і всієї Руси, нетлінні і чудотворні мощі якого спочивають у Володимирському кафедральному соборі столиці.
З нагоди свята, 13-14 травня 2017 р. Предстоятель Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет очолив у Володимирському кафедральному соборі м.Києва урочисті богослужіння.
Його Святості співслужив собор архієреїв Української Православної Церкви Київського Патріархату з України та з-за кордону, численне духовенство міста Києва, Київської та інших єпархі.Участь у святкових богослужіннях також взяв керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.
За богослужінням також молилися викладачі та студенти Київської православної богословської академії, духовенство і віряни Київського Патріархату з Франції та Італії.
З благословення Святійшого Патріарха Філарета служіння літії очолив Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.
На полієлеї урочисто і піднесено звучали слова величання на честь святителя Макарія. Після полієлею Патріарх Філарет біля нетлінних мощей священномученика Макарія помазував духовенство і парафіян благословенним єлеєм.
14 травня 2017 року, у сам день свята, Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.
Після закінчення Літургії Предстоятель очолив молебень до священномученика Макарія, перед його нетлінними і чудотворними мощами. Потім, під багаторазовий спів величання святому Макарію, Патріарх, архієреї, духовенство та парафіяни благоговійно приклалися до мощей священномученика.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: