+

вівторок, 9 травня 2017 р.

Ужгород.Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату взяла участь у заходах з відзначення 72-ї річниці Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні.

09 травня 2017 року в місті Ужгород, на Пагорбі Слави відбулись загальнообласні заходи та покладання квітів  з нагоди відзнячення 72-ї річниці Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. Відповідно до благословення керуючого Закарпатською єпархією єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія у заходах взяли участь духовенство Ужгородського благочиння на чолі з Головою єпархіального відділу  капеланства,  взаємодії зі Збройними силами України   та правоохоронними структурами в Закарпатській області протоієреєм Ігорем Войтовичем. Керівництво області, керівники установ та організацій,духовенство Закарпатської єпархії УПЦ КП, учні і вчителі загальноосвітніх шкіл міста, поклали корзини квітів до меморіального комплексу воїнам-визволителям ."Хвилиною мовчання" присутні вшанували пам'ять полеглих солдат у Другій світовій війні та полеглих воїнів АТО.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: