Обласний благочинний Закарпатської єпархії взяв участь у ефірі програми "Громадський контроль".
10 квітня 2017 року , з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, обласний благочинний Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Потюк взяв участь у ефірі програми "Громадський контроль" ( М-студіо), де разом з священиками різних конфесій говорили про духовність.
Прес-служба Закарпатської єпархії.
Прес-служба Закарпатської єпархії.