+

неділя, 2 квітня 2017 р.

Єпископ Варсонофій прийняв участь у молебні за Україну , який проходив на Софіївській площі міста Києва.

02 квітня 2017 року у м. Києві на Софійській площі, відбулася спільна молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.
Молитву за Україну очолив  предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет. З благословення Його Святості участь в молитовному заході , спільно з іншими архієреями УПЦ Київського Патріархату прийняв єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.Були присутні також очільники Української греко-католицької церкви, Римсько-католицької церкви в Україні, Української автокефальної православної церкви, Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської - п’ятидесятників та інших християнських конфесій.
Також віруючі здійснили спільну молитву за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі, рятуючись від війни.По завершенню молебня , Його Святість Патріарх Філарет виголосив повчальну проповідь, після якої прозвучала молитва "Боже Великий, Єдиний нам Україну храни".

Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: