+

понеділок, 27 березня 2017 р.

ВАЖЛИВО.В Ужгороді молитимуться за перемогу України над агресором.

Відповідно до Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій , в неділю, 2 квітня о 15.00 годині за к.ч., в місті Ужгород , на площі Театральній відбудеться  молитва  за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру, а також за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, і за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі рятуючи своє життя. Наступний день, понеділок 3 квітня, Всеукраїнська Рада Церков закликає віруючих провести у особистому посиленому пост.
    Закликаємо усіх, не залежно від конфесійної приналежності, кому не байдужа доля України,прийти на Театральну площу міста Ужгород 2 квітня 2017 року о 15.00 годині та помолитись разом зі священниками за перемогу України над агресором.
 
Організатори : Закарпатська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату, Відділ національностей та релігій Закарпатської ОДА, Ужгородська міська рада.  
 
Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: