+

неділя, 8 січня 2017 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в день Собору Пресвятої Богородиці.

8 січня 2017 року , в післясвято Різдва Христового, Свята Православна Церква вшановує Собор Пресвятої Богородиці.  В  день свята ,на запрошення протоієрея Ігора Пістуна ,  до Свято-Катериненського храму міста Хуст прибув керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій ( Руднік ) , де  очолив Божественну літургію  святителя Іоана Золотоустого. При вході в храм свого Архіпастиря зустрічали діти з запашним короваєм , квітами та привітаннями. За встановленою традицією під час Богослужіння священнослужителі молились за об"єднання Українського Православ"я , за Державу та воїнство її.
Після  Євангелія протоієрей Ігор  прочитав молільникам Різдвяне послання Преосвященійшого єпископа Варсонофія .
На завершення служби Божої, архіпастир звернувся до прихожан обителі зі словом про Пречисту Діву Марію, зазначивши, що саме через свою віру, через свою відданість Богові, Вона сподобилася стати Богородицею й народити Спасителя світу , після чого нагородив благодійників парафії церковними відзнаками  - орденом святого Архістратига Михаїла та архієрейськими Благословенними грамотами.Не оминув Архіпастир найменших прихожан- їм були вручені цінні подарунки , надані БО "Благодійний фонд " ЕЛЕОС -Закарпаття".
Також цього дня єпископ Варсонофій здійснив Чин освячення хрестів для встановлення їх на банях  новозбудованого храму , що розташований обабіч каплиці в честь свяої великомучениці Катерини.
Після закінчення священнодії духовентво та всі вірні помазалися освяченим єлеєм; у храмі звучали різдвяні колядки, які співали духовенство та всі прихожани.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.


































Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: