+

четвер, 29 грудня 2016 р.

Єпископ Варсонофій очолив підсумкові річні єпархіальні збори.29 грудня 2016 р. в приміщенні для проведення нарад Свято-Троїцько-Михайлівського храмового комплексу  відбулися збори духовенства Закарпатської єпархії, які очолив Преосвященний Варсонофій ,єпископ Ужгородський і Закарпатський .
На початку зборів владика Варсонофій звернувся до присутніх священиків зі вступним словом, яке присвятив актуальним проблемам церковного сьогодення. Також владика проаналізував завдання , які стоять нині перед кожним священослужителем, наголосивши на розвитку соціального служіння та  активної праці духовенства на парафіях. Єпископ Варсонофій закликав духовенство посилити роботу в цих напрямках, використовуючи той досвід який вже є в єпархії. При кінці зборів Його Преосвященство  благословив священиків  на ревне служіння в страсі Божому та з любов'ю до ввіреної їм пастви.Кожен священник отримав для своєї пастви Різдвяне послання  Патріарха Філарета та єпископа Варсонофія.
В свою чергу секретар Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Ємець,  від імені всіх священиків,  подякував владиці за спільну працю в 2016 році , за архіпастирське  благословення та побажав наснаги, мудрості і сили успішно працювати на ниві Христовій, звершуючи нелегке архіпастирське служіння.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: