середа, 7 грудня 2016 р.

Благочинний Тячівського району Закарпатської єпархії протоієрей Андрій Гирич нагородив учасників бойових дій .

07 грудня 2016 року у Тячеві відзначили два державних свята – День Збройних Сил та День місцевого самоврядування .З благословення керуючого Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату , участь в заходах взяв благочинний Тячівського району протоієрей Андрій Гирич. Також в урочистостях взяли участь керівники районної та міської влади, військовослужбовці і працівники Тячівського райвійськкомату, учасники бойових дій, волонтери, а також працівники та ветерани органів місцевого самоврядування району – селищні та сільські голови, депутати районної та місцевих рад. Не забули й про волонтерів, на чию адресу також звучало немало слів вдячності й поваги. 
З вітаннями до присутніх звернулися голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, голова районної ради Василь Каганець, його заступник Василь Кушілка, секретар Тячівської міської ради Іван Крічфалушій.
Відзнаками від влади були нагороджені, як військові, так і працівники органів місцевого самоврядування. А благочинний Тячівського благочиння УПЦ КП прот. Андрій Гирич з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та за дорученням єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія  вручив церковні нагороди – медалі «За жертовність і любов до України» – учасникам бойових дій Сергію Іванчову,  Віталію Деяку, Івану Шелеверу.
До вітальних слів приєднались Тячівський райвійськком Ігор Тищук, голова ради ветеранів органів внутрішніх справ Михайло Немеш, заступник голови ГО «Патріот»  Василь Минзат та учасник АТО Роман Агоштон, які привітали побратимів та відзначили грамотами волонтерів. Низку подяк благодійникам Тячівщини вручив також командир батальйону 128 бригади Віталій Погасій.
Пам’ять про воїнів, які вже ніколи не повернуться з полів війни, вшанували хвилиною мовчання.
Виступи промовців чергувалися з музичними вітаннями у виконанні творчих колективів та солістів з різних куточків Тячівщини. 
 
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: