+

четвер, 15 грудня 2016 р.

Голова єпархіального відділу благодійності та соціального служіння ієромонах Володимир ( Літвінцов ) взяв участь в конференції з обговорення питань миробудування в українському суспільстві.

12 грудня 2016 р.Б.  з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, голова єпархіального відділу  благодійності та соціального служіння ієромонах Володимир (Літвінцов) взяв участь у конференції з обговорення питань миробудування в українському суспільстві.
Організаторами заходу виступили - благодійний фонд "ЕЛЕОС-УКРАЇНА" та благодійний фонд "Карітас-Україна".
Конференція була організована і проведена на базі готелю "Адрія" (м. Київ). На обговоренні актуальних питань були присутні представники більшості релігійних деномінацій України, кожен з яких поділився думками і своїм баченням щодо понять миру, примирення  і процесу миробудування в Україні. Також учасники конференції обговорили шляхи співпраці християнських церков та інших конфесій щодо спільної участі в процесі миробудування та його реалізації. Відкривав конференцію начальник Відділу моніторингу діяльності та реєстрації статутів релігійних організацій Департаменту  у справах релігій та національностей Міністерства культури України Папаяні Іван Володимирович.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: