+

субота, 3 грудня 2016 р.

Волонтери молодіжного єпархіального братства імені святої великомучениці Варвари відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м.Свалява.

  

02 грудня 2016 року , з благословення керуючого Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія ( Рудніка ) , волонтери єпархіального православного молодіжного Братства імені святої великомучениці Варвари Марія та Руслана Цаньки , з благодійною місією відвідали  Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м.Свалява. Солодощі, подарунки, ігри отримали цього дня юні вихованці закладу.
     "Відвідали дитячий будинок. Зустріч з дітьми була корисною як для нас, так і для дітей, які були дуже раді цій зустрічі. Ми вкотре впевнилися в тому,що ці дітки потребують захисту,підтримки та уваги. Не можна забувати про цих янголят!" - зазначила волонтер Братства Марія Цанько.
      Єпархіальний відділ благодійності та соціального служіння закликає кожного читача, в період підготовки зустрічі Різдвяної зірки та свята Різва Христового не забувати про дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, літніх та немічних , самотніх людей, та усіляко допомогати їм .

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: