+

вівторок, 1 листопада 2016 р.

Єпископ Варсонофій помолився за полеглих україньких військових з представниками «Потягу Єднання України «Труханівська Січ».

01 листопада 2016 року , керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофій з духовенством Мукачівського благочиння , помолився за спочилих українських воїнів, що загинули на сході нашої Держави під час проведення АТО. Захід проходив біля Свято-Успенського храму м.Мукачево ( настоятель - обласний благочинний протоієрей Сергій Потюк ). По завершенню літії Владика звернувся до присутніх з повчальним словом та окропив усіх святою водою. Молитовний захід був приурочений приїзду на Закарпаття "Потягу Єднання України "Труханівська Січ"" .«Потяг Єднання» курсує містами України  в рамках однойменного всеукраїнського національно-патріотичного проекту. Закарпаття  стало черговим регіоном після міст Чернівці, Коломиї,  Івано-Франківська , Тернополя , Вінниці, Хмельницького і Кам’янця-Подільського. Начальник відділення культурологічного забезпечення Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, полковник Микола Матвійчук розповів: «Збройні Сили України підтримали національно-патріотичний проект «Потяг Єднання України» і тому 20-го жовтня ми з Києва вирушили разом з командою патріотично налаштованих людей з Донецької і Луганської областей проїхати по Західній Україні для того, щоби суспільство розуміло, що в нас Україна єдина, народ єдиний і ми разом маємо перемогти». Серед ста сімдесяти п’яти осіб, які прибули «потягом єднання», школярі та педагоги з Луганщини і Донеччини. Слідуючі міста , які планує відвідати "Потяг Єдності " це Ужгород, Явір, Луцьк, Рівне.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: