+

середа, 7 вересня 2016 р.

Єпископ Варсонофій прийняв участь в урочистому прийомі з нагоди державного свята Словацької Республіки - Дня Конституції.


07 вересня 2016 року , на запрошення Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Янки Буріанової та Почесного консула Словацької Республіки у Великому Березному Олега Адамчука, єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофій прийняв участь в урочистому прийомі з нагоди державного свята Словацької Республіки - Дня Конституції.Урочистості проходили в Закарпатській обласній філармонії м.Ужгород.Генконсул Словаччини в Ужгороді Янка Бур’янова особисто вітала всіх гостей.Закарпатський народний хор на честь свята виконав гімн Словаччини, а також гімн України.Владика Варсонофій подарував пані Янкі квіти та вітальну адресу , в якій зазначив : "У цей важкий час війни на Сході України, словацький народ підтримує прагнення українців захистити територіальну цілісність країни, свободу, демократію та європейські цінності, за які нині гинуть сотні найкращих синів і доньок України.
Висловлюю Вам та всьому словацькому народу сердечну подяку за щиру підтримку, яка зміцнює нашу впевненість у неодмінному відновленні миру в Україні та спокою в усій Європі.
Бажаю , щоб добро, мир, суспільна злагода і мудрість завжди супроводжують словацький народ у його поступі на шляху розбудови суверенної демократичної Словаччини! Господь нехай Вас благословить!"
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: