+

середа, 21 вересня 2016 р.

Єпископ Варсонофій очолив святкове богослужіння в честь Різдва Пресвятої Богородиці в с.Пилипець Міжгірського району.

21 вересня 2016 року в день Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії , керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофій ( Руднік ) з архіпастирським візитом відвідав парафію Рождества Богородиці с .Пилипець Міжгірського району. Саме ця парафія близько року тому змінила свою приналежність, вийшовши з підпорядкування Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату та приєдналась до Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату.Перед святковим богослужінням владику Варсонофія зустрічали ангельськими голосочками малі діти і звуки сільських дзвонів, а також переповнена людьми сільська церква. Настоятель храму протоієрей Василь Калічин препідніс архієрею хрест та запросив очолити святкове богослужіння.Під час Літургії Владиці співслужили запрошені священики з Дрогобицько-Самбірської та Івано-Франківської єпархій, а також місцеве духовенство. Своїм співом прикрашав богослуження місцевий хор.На богослужінні звершувалися молитви за перемогу та збереження життя наших воїнів, за мир у нашій Батьківщині, за об’єднання в єдину Помісну Українську Православну Церкву,за щасливе та спокійне життя громади.
Під час святкового богослужіння Його преосвященство владика Варсонофій рукоположив іподиякона Літвінцова Павла Олександровича в сан диякона.
По закінченню архієрейської літургії, за традицією святкування престольних свят, відбувся хресний хід, на якому владика всіх присутніх окропив святою водою. Потім архієрей звернувся із повчальною проповіддю до присутніх. У своїй промові, Його преосвященство акцентував свою увагу на прочитаному Євангелії та на значимості Різдва Богородиці для всієї Вселенної. Він закликав нести кожному з нас свій життєвий Хрест, який нам вручив Господь. Владика Варсонофій наголосив, що в одних він буває тяжкий у інших легший, але він під силу кожному із нас.По завершенню проповіді єпископ привітав кліриків храму, парафіян та місцеву владу з святом,Завершилось богослужіння уставним многоліттям.
Прес-служба Закарпатської єпархії вітає нововисвяченого диякона Павла Літвінцова та бажає плідної праці на користь Української Православної Церкви Київського Патріархту.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: