Богослужіння керуючого Закарпатською єпархією єпископа Варсонофія в день Преображення Господнього.
Наприкінці богослужіння єпископ Варсонофій звернувся до прихожан з повчальною проповіддю.Після Літурігї відбулося освячення плодів, які, згідно усталеного у нашому народі благочестивого звичаю, вірні принесли цього дня до храму.
Після одпусту Його Преосвященство привітав віруючих зі святом і окропив присутніх святою водою.