+

четвер, 30 червня 2016 р.

Керуючий Закарпатською єпархією єпископ Варсонофій відвідав у Мукачеві Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями .

30 червня 2016 року єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій відвідав у Мукачеві Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями . Його Преосвященство супроводжували : протоієрей Сергій Потюк - обласний благочинний та ієромонах Володимир ( Літвінцов ). Представники Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату передали для дітей соковмісні напої "Живчик" , щедро надані АТ "Оболонь". Слід зазначити , що до центру реабілітації звертаються батьки, діти яких мають проблеми ураження опорно-рухового апарату, центральної і периферійної нервової систем, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю, ураження органів зору. Директор закладу Марина Дашик розповіла: психологи та реабілітологи намагаються допомогти не тільки дитині, а й батькам, котрі не можуть залишити своїх чад у звичайному садочку, натомість – приводять сюди: – Маємо приклади, коли наші колишні вихованці та їх батьки самі ставали волонтерами та залишались у нас працювати. Адже центр створювався кілька років тому завдяки громадському об’єднанню батьків діток з функціональними обмеженнями. Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП , вихованці та керівництво Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями , вдячні АТ "Оболонь " за надану допомогу продукцією заводу.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: