+

вівторок, 28 червня 2016 р.

Керуючий Закарпатською єпархією УПЦ КП очолив святкову Літургію та здійснив дияконську хіротонію.

28 червня 2016 року , в день вшанування прп. Іова Угольського, керуючий Закарпатською єпархією Української Праволавної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій очолив Літургію свт.Іоана Золотоустого в Свято-Троїцько-Михайлівському храмі м.Берегово.Його Преосвященству співслужили духовенство Закарпатської єпархії УПЦ КП. Урочисте богослужіння було доповнене окремими проханнями єктенії за єдність держави, за визволення поневолених, за перемогу над ворогами, за Єдину Помісну Православну Церкву, та особливою молитвою до Милосердного Господа за всіх наших українських воїнів.Під час Літургії єпископ Варсонофій звершив дияконську хіротонію над вихованцем Київської Православної Богословської Академії - послушником Літвінцовом Андрієм Олександровичем.
Після Літургії та молебного співу прп.Іову Угольському єпископ Варсонофій вірян з днем пам'ятї преподобного , а також нагадав у повчальному слові про необхідність посиленої молитви та покаяння у дні посту.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: