+

вівторок, 26 квітня 2016 р.

Єпископ Варсонофій передав Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва книги "Дитяча біблія в переказі"."

26.04.2016 року єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофій ( Руднік ) відвідав Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва в м.Ужгород , де передав 50 примірників книг "Дитяча Біблія у переказі " для користування усіма бажаючими пізнавати Слово Боже ужгородцями. Також цього дня Владика дав інтерв"ю провідним ЗМІ Ужгорода.Його Преосвященство супроводжували : Секретар Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Ємець, голова єпархіального відділу з питань зв"язків з інтелігенцією та митцями Закарпаття протоієрей Віктор Аврамчук та Секретар Управління Закарпатської єпархії Терлецький Ігор Іванович.До акції долучився начальник Відділу з питань національностей та релігій Закарпатської ОДА Салай Анатолій Юрійович.
До слова, "Біблія у переказі" надана Закарпатській єпархії УПЦ КП Всеукраїнською благодійною організацією "Елеос - Україна".
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: