+

неділя, 24 квітня 2016 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в Неділю 6-ту , ваїй.Вхід Господній у Єрусалим.

24 квітня 2016 року в Неділю 6-ту , ваїй ( Вербну неділю ). Вхід Господній у Єрусалим , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій ( Руднік ) відвідав Свято-Троїцький храм м.Ужгород ( настоятель ієрей Ярослав Михайлюк ) , де очолив Літургію свт.Іоана Золотоустого. Перед початком Богослужіння Владика здійснив Чин освячення нового іконостасу.Під час Літургії єпископ Варсонофій возніс до Господа молитви за воїнів України , котрі захищають кордони нашої держави від російського агресора на Донбасі.По завершенню Літургії Його Преосвященство освятив прихожанам віття верби , після чого звернувся до вірян з повчальною проповіддю. Завершилось Богослужіння уставним многоліттям.
День Вербної неділі нагадує християнам урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим, який знаменував собою безпосереднє наближення Його Страстей і смерті на хресті. Люди, які Його вітали, кидали на дорогу плащі та зелені галузки пальм, вигукуючи: «Осанна Синові Давида!». Урочистий в'їзд Ісуса Христа в Єрусалим описаний в усіх Євангеліях. Цій події всі вони надають особливого значення. Літургія Вербної неділі також згадує як радісні моменти процесії з пальмами так і про Страсті Господні. Цим церква підкреслює, що тріумф Христа і Його Жертва завжди нерозривно пов'язані.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: