+

понеділок, 29 лютого 2016 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в Свято-Преображенському храмі м.Ужгород.

29 лютого 2016 року , в день пам"яті мчч.Панфіла, пресвітера Валента , диякона Павла та інших, єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофій ( Руднік ) на запрошення Секретаря Закарпатської єпархії протоієрея Сергія Ємця , відвідав Свято-Преображенську парафію міста Ужгород , де у співслужінні духовенства очолив Літургію св.Іоана Золотоустого. За встановленою традицією духовенство на чолі з керуючим Закарпатською єпархією УПЦ КП помолились за військовослужбовців , які воюють на сході держави проти російського окупанта. По завершенню Літургії єпископ Варсонофій звернувся до прихожан з проповіддю, після якої привітав настоятеля Храму протоієрея Сергія Ємця з 40 - річчям, вручивши імениннику , від імені духовенства Закарпатської єпархії , просфору та квіти.Завершилось Богослужіння уставним многоліттям.
Прес - служба Закарпатської єпархії УПЦ КП приєднується до привітань Секретаря Закарпатської єпархії з 40-річчям , та бажає протоієрею Сергію Ємцю духовної сили, здоров"я, витримки, Божої допомоги в несінні священичої служби.Многії літа вельмишановний отче Сергію!.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: