+

четвер, 18 лютого 2016 р.

Керуючий Закарпатською єпархією єпископ Варсонофій очолив поминальну панахиду за душі спочилих закарпатських героїв АТО, які не повернулись з Донбасу.

18 лютого 2016 року , єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік ) прийняв участь у вшануванні пам"яті закарпатських героїв АТО, які не повернулись з Донбасу .На центральному міському кладовищі Мукачева відбулась поминальна панахида за душі спочилих воїнів , хто загинув на сході України від куль російського агресора.Очолив панахиду керуючий Закарпатською єпархією Владика  Варсонофій.У співслужінні обласного благочинного протоієрея Сергія Потюка та протоієрея Віктора Худяка з представниками інших релігійних конфесій , Преосвященнійший Владика возніс заупокійні молитви до Бога за всіх військовослужбовців , хто загинув захищаючи кордони України на сході нашої держави. Вічна пам"ять і Царство Небесне усім полеглим на сході України воїнам , що життя своє віддали , захищаючи кожного українця від російського агресора.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: