+

четвер, 7 січня 2016 р.

Богослужіння керуючого Закарпатською єпархією єпископа Варсонофія в день Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

07 січня 2016 року в день Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа , єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофій ( Руднік ) очолив відправу  Літургії св.Іоана Золотоустого в Свято-Троїцько-Михайлівському Соборі м.Берегово.Його преосвященству співслужили : митр.протоієрей Михаїл Савко та ієрей Михайло Куцак.Після прочитання  Євангелія  Владика Варсонофій  зачитав Різвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України .
По завершенню Богослужіння Преосвященнійший єпископ Варсонофій привітав священнослужителів та парафіян з Різдвом Христовим та спільно з усіма вірниками поколядували народженому Богонемовляті.Привітали парафіян Собору та свого Архієрея і хор "Купаж" , повінчувавши та виконавши декілька колядок . Завершилось Різдвяне Богослужіння уставним многоліттям.
Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП вітає усіх Закарпатців та відвідувачів сайту Закарпатської єпархії з Різдвом Христовим!
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: